___________________________________________________

Nazwa Firmy:

Beata Forajter

Nazwa Firmy:

Adres:

Zamysłowska 21

Adres:

Nr. Tel.:

Nr. Tel.:

Adres strony:

http://biuro-forajter.pl/

Adres strony:

Opis Firmy:

Oferujemy pełen zakres usług księgowych, kadrowych, profesjonalizm, doświadczenie, zaufanie i miłą atmosferę. Oferujemy między innymi: księgi przychodów i rozchodów, ewidencje VAT, zakładowy plan kont, wyprowadzanie zaległości, rozliczanie transakcji zagranicznych, sporządzanie deklaracji, deklaracje VAT, VAT UE, wszelkiego rodzaju rozliczenia roczne, sporządzanie list płac, sporządzanie umów o dzieło i umów zleceń, rozliczanie zwolnień lekarskich, sporządzanie deklaracji miesięcznych wraz z raoprtami /także druki RMUA/, szkolenia BHP, pośrednictwo finansowe.

Opis Firmy:

Kontakt:

Kontakt:

Nazwa Firmy:

Biuro Rachunkowe „Księga” s.c. Katarzyna Adamczuk, Teodor Śmieja

Nazwa Firmy:

Adres:

Zebrzydowicka 117

Adres:

Nr. Tel.:

Nr. Tel.:

Adres strony:

http://ksiega-rybnik.pl/

Adres strony:

Opis Firmy:

Świadczymy kompleksowe usługi księgowe w następującym zakresie: - pełna księgowość - księgi rachunkowe - księgi przychodów i rozchodów - ryczałt od przychodów ewidencjonowanych - deklaracje podatkowe - rozliczenia roczne osób - nadzór księgowy nad ksiegowością u klienta - naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac - rozliczenia z ZUS - sporządzanie i elektroniczny przekaz deklaracji do ZUS. Świadczymy także usługi w następujacych zakresach: - Rozliczenia roczne z wynagrodzeń otrzymywanych w kraju jak również i za granicą - Rozliczenia wydatków mieszkaniowych VZM zwrot podatku VAT - sprawozdawczość statystyczna - biznesplany - przygotowanie, weryfikacja - pomoc w rejestracji działalności gospodarczej - opracowanie umów spółek handlowych - pomoc w przygotowaniu wniosków kredytowych - przygotowanie wniosków o zakresie korzystania ze środowiska i naliczaniu opłat -Przygotowanie dokumentacji i rejestracja spółek handlowych w KRS -Zakup spółek handlowych oraz dokonywanie zmian.

Opis Firmy:

Kontakt:

Kontakt:

Nazwa Firmy:

„Profit” s.c. Ilona Janisz, Izabela Spandel-Piwowar

Nazwa Firmy:

Adres:

Pl. Kopernika 3

Adres:

Nr. Tel.:

Nr. Tel.:

Adres strony:

http://www.profit.rybnik.pl

Adres strony:

Opis Firmy:

Zajmujemy się rozliczaniem: -osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą, -spółek cywilnych i jawnych, działających we wszelkich branżach. Specjalizujemy się w prowadzeniu podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji od przychodów ewidencjonowanych - ryczałt, karty podatkowej. Prowadzimy ewidencje VAT, sporządzamy deklaracje VAT i VAT UE. Zajmujemy się sprawami pracowniczymi. Sporządzamy deklaracje do ZUS. Ponadto sporządzamy zeznania roczne i wnioski o zwrot VAT w budownictwie mieszkaniowym - VZM. Na życzenie klienta przygotowujemy dokumentację do bankóœ, Urzędu Pracy, wypełniamy wnioski kredytowe oraz przygotowujemy wszelkie pisma do Urzędu Skarbowego i ZUS. Przygotowujemy wnioski o zwrot podatku z zagranicznych urzędów skarbowych. Pośredniczymy w zawieraniu umów ubezpieczenia grupowego.

Opis Firmy:

Kontakt:

Kontakt: